3 TIME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novynky

Goto down

Ako sa vám páčia zmeny

Novynky I_vote_lcap0%Novynky I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Novynky I_vote_lcap0%Novynky I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Novynky I_vote_lcap100%Novynky I_vote_rcap 100% 
[ 1 ]
Novynky I_vote_lcap0%Novynky I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Novynky I_vote_lcap0%Novynky I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkem hlasů : 1
 
 
Poll closed

Novynky Empty Novynky

Příspěvek pro SNAKE Sun Apr 12, 2009 1:03 pm

Pár vylepšení som spravil na fóre a viem že sa dá viac ale tak nechce sa mi tu byť len pri tomto a riešim aj iné problém...prosím vás každého kto je na fóre volajte sem ľudí akých koľvek...a ešte k tým rubrikám čo zostali ako odvetvie fóra budú sa mazať len v tedy keď bude k našim rubrikám čo sú teraz ako elementy fóra a street group potrebovať ďalšie, ale zatiaľ nepotrebujem takže zostávajú...ešte niečo pre moderátorov keď chcete pod rubriku napíšte mi PM a keď budete mať staré príspevky dávajte ich do archívu len toľko...aj keď je tu tak málo príspevkov, že by som to mal zvládnuť aj sám, ale mám aj kopu iných vecí na prádsi na internete teraz myslím...mam asi 3 webky o ktoré sa snažím starať aj ked sa tam nič nedeje ale musím vymýšlať články a tak a plus robím toto a ešte druhé fórko ktoré máte pod rubrikov hore ako expres skupina čo ale nekdy zmenim a bude to expres skupina fóro lebo sem dam odkázaj aj na normálnu stránku....a možno tu spravím aj iné veci ale tak to treba chuď a čas...ešte niečo hlasujte v ankete ako sa vám lúby doterajšie zmeny myslým že budú aj iné ale zatiaľ čo sú ďakujem:)...hehe taký malí článok lol!
afro váš velice milovaný admin fóra street group afro
SNAKE
SNAKE
Master
Master

Poèet pøíspìvkù : 397
Join date : 14. 03. 09
Age : 31
Location : Levice

http://streetgroup.7x.cz

Návrat nahoru Goto down

Novynky Empty Re: Novynky

Příspěvek pro SNAKE Sat Apr 18, 2009 6:00 pm

Prosím viacerí hlasujte v ankete...teraz sa snažím nájsť v administrácií to, že by podpis bol ako normálka ktorá bude vždy
SNAKE
SNAKE
Master
Master

Poèet pøíspìvkù : 397
Join date : 14. 03. 09
Age : 31
Location : Levice

http://streetgroup.7x.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru