3 TIME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glycerol (vodná fajka)

Goto down

Glycerol (vodná fajka) Empty Glycerol (vodná fajka)

Příspěvek pro SNAKE Tue May 21, 2013 1:23 am

Raz som si kúpil tabak, ktorý bol suchý. Tak som hľadal po meste melasu, nikde som ju nenašiel. Proste v celom meste nebola melasa. Tak som si sadol do jedného podniku, kde som to povedal a tam mi jeden poradil glycerol ako zvlhčovadlo s tím, že to nebude mať chuť, ale dodá ten dym. No tak som to skúsil, prvikrát to bolo dobré ale vlastne som to luhoval asi tak hodinku alebo dve , takže to do tabaku tak nezapilo a nič mi nebolo z toho. Zato tu mám dva prípady. Jeden keď som dal do kotlíka tabak a hneď som tam nalial glycerol. Začali ma boleť všetky orgány v tele. Potom druhý prípad čo sa mi stalo je, že som nechal v tom glycerole luhovať tabak 3 týždne. Po pol hodinke fajčenia som nebol schopný správne zaostriť zrak a 10 minut som nebol schopný vedieť čo robím a prečo to robím. Počas stohoto stavu som sa smial, ale dôvod bol aj ten že ako z tabaku mi je niečo tak to mi bolo na smiech. No z týchto zážitkov vám vravím, nikdy neskúšajte glycerol do tabaku. Buď zvlhčite melasou alebo vodou ničím iným, možno ta škrob, však to je predsa zloženie melasi.
afro
SNAKE
SNAKE
Master
Master

Poèet pøíspìvkù : 397
Join date : 14. 03. 09
Age : 31
Location : Levice

http://streetgroup.7x.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru